Plastik Kart, Havlu Kartı, Club Kart, Market Kartı, Plastik Kartvizit, Barkodlu Kart. Manyetik Bantlı Kart, Personel Kartı, Kazı Kazan Kartı, Plastik Cetvel, Şeffaf Kartvizit, Boyun Askı İpi, Baskılı Boyun Askı İpi, Kart Kabı, Yaka İsimliği, Yoyo, Mıknatıslı Yaka İsimliği, Metal Yaka İsimliği,

FİRMAMIZ

Reel_Kart_Plastik Kart Sistemleri_Hakkında

       Sektörde 2003 yılından günümüze kadar faaliyet gösteren Reel Kart Plastik Kart Sistemleri, 2003 yılından bugüne büyük bir yatırımla dünyada kullanılmakta olan en ileri teknolojilerle yapılandırılan Konya'nın en gözde Kart Sistemleri'ni kurdu.

 

      Kart Üretim ve Baskı konularında var olan sağlam bilgi birikimi ile; Kamu Kuruluşlarından, Sanayi Kuruluşlarına, Dershanelerden, Sıcak Satış Yapan Firmalara, Giyim Sektöründen, Marketlere kadar uzanan, geniş müşteri portföyüne hizmet vermektedir. Müşterilerimizin işgücünü hafifletmek ve günümüz şartlarındaki rekabet ortamında rakiplerinizden bir adım daha önde olabilmeniz için birden çok parametreyi bir araya getirip en etkin ve entegre şekilde değerlendirmek isteyen Kurum ve Kuruluşların geniş bir alanda kullandıkları Plastik Kart uygulamalarında müşterilerine kusursuz hizmet verebilmeleri garantisiyle çalışmalarına devam etmektedir.

 

        Saygılarımızla...